desktop

Profil

Historie společnosti se datuje od roku 1993. Jako společnost s ručením omezeným vznikla v roce 2000, dnem zápisu v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě.


Činnost firmy využívá široké spektrum hutních a strojírenských profesí cílených na komerční a inovované dodávky výkovků, vývalků, strojních dílů a komponent, menších, středních i největších hmotností. Jsou určeny zejména pro hutní, důlní, strojírenský, stavební, chemický průmysl i pro další odvětví. S možností využití jak pro běžnou spotřebu, tak i pro náročné požadavky údržby či vývojových aplikací.

V roce 2008 byl okruh firemní činnosti rozšířen o velkoobchod a maloobchod s širokým sortimentem hutního materiálu české i zahraniční provenience. Firma nabízí veškeré hutní komodity požadované současným trhem, dle požadavků zákazníků se specializuje také na produkci hutního materiálu méně obvyklých jakostí i rozměrů.

Činnost společnosti je úzce propojena s kooperačními partnery v blízkém i vzdáleném zahraničí - Slovensko, Polsko, Lucembursko, Německo, Ukrajina a další.


Jednatelé společnosti:

Bc. Petra Matyó

Ivan Matyó

Zdeněk Čala

Za společnost jedná každý jednatel samostatně a v plném rozsahu.

Nezávazná poptávka

×

TOP

 

 

 

Dobrý den,

upozorňujeme na změnu sídla firmy:

Hlavní třída 590/111; 708 00 Ostrava-Poruba

Děkujeme za pochopení

Tým DEVIMEX s.r.o.